Společne_foto

I v době nouzového stavu jsme zde pro vás

Společne_foto

Pandemie koronaviru momentálně ovlivňuje život nám všem. Jsou ale záležitosti a situace, které musí běžet dál. Tým SPZ Servis je zde pro vás i nadále. Na dezinfikovaném pracovišti tak, abychom vás i sebe maximálně chránili. Nabízíme vám své jméno, služby a zkušenosti, které pomáhají i v této nelehké situaci vyřídit vaše žádosti spojené s úkony registrací vozidel.

Maximálně bezpečně – bezkontaktně

Jelikož se auta kupují a prodávají i v nouzovém stavu, je nutné nové vozidlo přihlásit. Nebo naopak potřebujete vyřídit přepis vozidla, zajistit dokumenty k dovezenému vozu ze zahraničí? Ztratil se vám technický průkaz nebo nutně potřebujete provést evidenční kontrolu na STK? Nezoufejte. Pro takové případy jsme zde pro vás. Náš tým SPZ Servis se o vše postará. Vyhnete se tak frontám a dlouhému čekání na úřadech.

Dokumenty vyzvedneme u vás doma

Abychom vás i sebe proti koronaviru maximálně ochránili, zařídíme vyzvednutí všech vašich potřebných dokumentů u vás. A po zpracování vaší žádosti vám vyřízené dokumenty stejným způsobem dopravíme zpět. Minimalizace kontaktu a maximální hygiena na našem pravidelně desinfikovaném pracovišti eliminují nebezpečí nákazy koronavirem.

Naše zelená linka  zelena_linka

Abychom splnili vaši žádost dostatečně rychle a spolehlivě, stačí se s námi kontaktovat na naší bezplatné lince 800 158 000.  Poradíme vám, které dokumenty si připravit. Domluvíme se na způsobu a čase, kdy si u vás kurýr dokumenty vyzvedne. Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Cena našich služeb zůstává i v těchto těžkých chvílích stejná dle našeho ceníku na webových stránkách.

Přejeme v této nelehké situaci pevné nervy a hlavně zdraví. Společně to zvládneme.