Registrace STK

Pamatujete si datum platnosti STK? Pokud ne, jistě nebudete sami. Ale příště už se Vám to nemusí stát!

Zapomeňte na STK, zaregistrujte se do naší databáze a my Vám vše ohlídáme. Měsíc před vypršením platnosti STK Vás kontaktujeme a poradíme s dalším postupem. V případě Vašeho zájmu STK a související úkony rádi zajistíme.

Jste-li časově vytíženi zavolejte nám na bezplatnou linku 800 158 000 nebo nás kontaktujte online a my Vám pomůžeme se všemi nejasnostmi.

 

Máte noční můry z technické kontroly? Když si zjistíte, co vás čeká a na co se můžete připravit, můry vás přejdou.

Technická kontrola se týká aut starších více než 4 roky. Musíte se jí účastnit ob rok a datum technické byste si měli hlídat. Stává se, že máte smůlu a při běžné dopravní kontrole si policista všimne prošlé technické. Proto na to nezapomínejte. Některé firmy nabízí službu, že vám STK v pravý čas připomenou. Na STK předložíte technický průkaz vozidla, osvědčení o registraci vozidla, protokol o měření emisí. Závady jsou zákonem členěny do třech typů. A - lehká závada, o které je řidič pouze informován. B – těžká závada, majitel má 30 dní na to, aby ji opravil. C označuje nebezpečnou závadu, kdy vozidlo nemůže dál jezdit. I zde platí lhůta 30 dnů na opravu.

Registrace STK

Pokrýváme celou ČR

Neztrácejte čas! zavoláme vám

Nebo nám napište email

Ke stažení

Generální plná moc (dlouhodobá) Požadujeme ověření notářem Word Pdf

Jednorázová plná moc   Word Pdf